Zamachowiec chce wysadzić biurowiec przy ONZ

Data: 14-01-2005
Zdjecia zostały zrobione o godzinie 23:10-23:30

news: godz 23:40:
Jak donosi Onet.pl, 50-letni desperat, który groził, że zdetonuje ładunek wybuchowy w domu maklerskim Banku Millenium w wieżowcu przy Rondzie ONZ w centrum Warszawy, został wyprowadzony przez stołecznych antyterrorystów.

Za onet.pl:
"54-letni mężczyzna żądał - według nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do służb ratowniczych - zwrotu pieniędzy, które ktoś miał mu zabrać z konta podrabiając jego podpis.

Według reportera telewizji TVN24 mężczyzna pochodzi z Bydgoszczy.Chodzi o 50-60 tys. złotych. Mężczyzna - według relacji świadków - twierdził, że nie chce zrobić nikomu krzywdy. Groził jednak, że jeśli nie zostaną spełnione jego żądania, zdetonuje ładunek.

Mamy zbyt mało informacji, by ustosunkować się do sytuacji, jaka zdarzyła się w domu maklerskim Millenium - powiedział rzecznik Banku Millenium Wojciech Kaczorowski.

Według nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do służb ratowniczych, chciał też rozmawiać z reporterem programu "UWAGA!" TVN Ryszardem Cebulą. Według reportera TVN24, policja nie chce wyrazić zgody na takie spotkanie. Jej zdaniem, mężczyzna jest niepoczytalny."Autor galerii: Arbiter

14-01-2005

Komentarze
  • Brak jeszcze komentarzy

Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre:

Przeszukaj serwis