Park Skaryszewski
Pitbul
Piesek z napuchniętą buzią. Może boli go ząb?
Komentarze
yyy
02-06-2009 g. 17:48:47
to nie pit bul
hghghg
30-01-2010 g. 20:57:48
to bulterier, albo coś podobnego. czemu ludzie nie myślą?????????
Łukasz
11-08-2010 g. 22:56:40
Miałem takiego psa lecz z pręgowanym ubarwieniem , był to mieszaniec bullteriera z pitbulem
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:
Nick:
Tre:
Przeszukaj serwis
LOSOWO
Kawęczyńska, Tramwaj 7.
TEMATY
Ząbkowska
Rondo Arkadia
Kościół Wszystkich Świętych
Dokarmianie ptaków chlebem
Węzeł Młociny
Tramwaj 7
Ulice nocą
Trasa Torunska
MDM
Jesienne liście
Około 20cm śniegu
Bramki w metrze