Megareklamy druga część - czerwiec, wielkie reklamy na budynkach w WarszawieWielkość reklamy

Wilanów One apartamenty w alejach Jerozolimskich. Wysokość reklamy to 4 piętra czyli około co najmniej 10 metrów

Wilanów One apartamenty w alejach Jerozolimskich. Wysokość reklamy to 4 piętra ...
Komentarze
 • klient Wilanów ONE 08-08-2007 g. 14:43:55
  Bardzo niekorzystne umowy przedwstepne... zmieniaja warunki, warunki umowy niezbalasnowane pomiedzy Deweloperem a Kupujacym. Standard nieuczciwosci.
 • Julia 20-11-2007 g. 10:25:12
  W nawiązaniu do zamieszczonej opinii pragnę wyrazić wręcz przeciwne zdanie na ten temat. Zakupiłam mieszkanie w Wilanów One,udzielono mi rzetelnych i prawdziwych informacji,umowa- jasna i czytelna, jestem prawnikiem, więc potrafię ocenić korzystne zapisy dla klienta. Nie zmieniają warunków, nawet standard oferowanych apartamentów podnieśli, dział sprzedaży- pierwszy raz zostałm tak profesjonlanie potraktowana, POLECAM !!!!
 • Klienci Wilanów One 20-11-2007 g. 10:29:55
  Potwierdzam opinię P. Julii, sprawdziłem z żoną wiele ofert deweloperów, w Wilanów One ( www.wilanow-one.pl ) nie dość, że mają wysoki standard, który jest podniesiony, w dodatku cały proces zakupu przebiegł sprawnie,umowa bardzo korzystna dla klienta,atrakcyjne mieszkania, dział sprzedaży- pierwszy raz miałem do czynienia z osobami, których wiedza na temat swojego projketu jest tak duża. Gratuluję sobie dobrego wyboru!!!!Polecam
 • Maicej 21-12-2007 g. 16:36:36
  Nie wiem czy Ten Pan, który pisze na samej górze nie pomylił Wilanów ONE z innym deweloperem w tej okolicy. Ja również zakupiłem mieszkanie w Wilanów ONE. Na początku nie chciałem w ogóle tam pytać, bo myslałem że ceny sa po prostu niebotyczne. Po namowie narzeczonej poszliśmy jednak zobaczyć - i ku mojemu zdziwieniu - bardzo bardzo wysoki standard z naprawdę osiągalna cenę. W dodatku ten rarytas - centralna klima w mieszkaniu, bez żadnych wiatraków na ścianie budynku - wspaniałe. A elewacja?? Pokazywano nam materiały, które zostały wybrane do wyończenia - to prawdziwy piaskowiec. Umowa jak najbardziej OK. Obsługa przemiła i bardzo bardzo kompetenta. naprawde nie mogę zrozumieć zarzutów pana, który podpisuje się jako klient (podejrzewam, że w ogóle nie był w biurze sprzedaży)
 • Adam 21-12-2007 g. 17:50:12
  Dodam tylko, ze wpisy Julia i Klienci Wilanów One są zmanipulowane, zostały dodane przez tą samą osobę. W zwiazku z tym wpis Maicej jest równiez o to podejrzany. Najogolniej robienie ludzi w balona z tymi komentarzami - szukanie darmowej reklamy
 • Maicej 04-01-2008 g. 09:24:35
  Nie wiem dlaczego Pan Adam wysuwa zarzuty co do prawdziwości mojego postu-nie zamierzam nikogo bronić, ani reklamować(rzeczywiście dziwna zbieżność dat, ale z drugiej strony Adam też napisał post tego samego dznia, co ja), ale bardzo nie podobają mi sie też działania na szkodę konkurencji-uważam że jest to działanie poniżej pewnego poziomu mentalnego. W związku z tokiem rozumowania opartym o podejrzenia i przypuszczenia, każdego można posądzić o manipulację - strzeżmy się tego; wystarczy nam chyba tego na salonach politycznych ;)
 • zojd 26-05-2008 g. 13:56:58
  Czy ktoś jeszcze może wyrazić swoją opinię na temat Wilanów-One? Jest godne polecenia czy przeciwnie?
 • Uważny 22-12-2008 g. 01:29:04
  Według mnie Julia, Klienci Wilanów One, Maciej to ta sama osoba. Charakter pisama, oraz sposób wyrażenia myśli jest ten sam. Znaki interpunkcyjne i ułożenie zdania są jak identyczne. Pozatym pod nikiem Klijenci Wilanów One jest jeden klijent, pochwały w trzech nikach dotyczą praktycznie tego samego. Pozdrowienia dla uczciwych, dla oszustów jak najgorsze
 • czezz@o2.pl 25-01-2009 g. 03:03:36
  Jestem Klientem Wilanów One... a w zasadzie teraz to już jestem petentem. NIE POLECAM !!!
 • zawiedziony 02-06-2009 g. 16:08:58
  Niestety bardzo się zawiodłem na tym deweloperze nie dość, że terminy oddania inwestycji w stosunku do tych, co obiecywali były spóźnione o rok (oczywiście tłumaczyli się, że z terminów zapisanych w akcie notarialnym się wywiązali) to dodatkowo zmienili standard mieszkania znacznie go obniżając w stosunku do tego, co było w umowie. Obsługa w biurze sprzedaży miła, ale nie profesjonalna nie odpowiadają na maile, obiecują, że coś załatwią nie oddzwaniają generalnie delikatnie mówiąc olewają klienta. Reasumując napewno drugi raz bym się nie zdecydował!!! Odradzam tym, co się zastanawiają!!!
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre:

Przeszukaj serwis