Ul. Kawęczyńska, Szmulki, Bazylika Najświętszego Serca JezusowegoBazylika Serca Jezusoweg

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego ul. Kawęczyńska 53 (Praga Północ)

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego ul. Kawęczyńska 53 (Praga Północ)
Komentarze
 • aaa 26-11-2008 g. 21:13:46
  uprzejmie informuję iż ostatniej niedzieli zostałam wygnan z Bazyliki gdyż nie podpisałam się pod petycja "Stop Aborcji" ciekawe jest to , iż podpisy składały kobity (zakonice i 60-letnie babcie)które ta sprawa nie dotyczy. Pytam jakim prawem ktoś taki decyduje o prawach młodych kobiet i ma czelność selekcjonować ludzi odwiedzających Dom Boży, gdzie wszyscy podobno mają wstęp!
 • meg 16-01-2010 g. 09:26:18
  coz widac stare babcie boja sie ciazy choc ich to nie dotyczy,no chyba ze licza na cud,ale osobiscie watpie aby ciaza byla przypadkiem cudu,
 • Agnieszka Suchnicka 07-10-2010 g. 00:56:05
  Ile,przedziwnej złości w waszym toie drogie Panie.Jest nasza upragniona demokracja i zapewniam,że każdy ma prawo się wypowiedzieć w danym temacie na jednakowych zasadach i Pani aaa i Pani meg i oczywiście ''stare babcie''.Drogie Panie zapewniam Was że przyjdzie taki dzien,że i do Was ktoś tak powie: stare baby nie macie prawa głosu.Może dlatego że są ''stare'' i wiele widziały i znacznie więcej przeżyły starają się nam młodym coś przekazać,uchronić przed błędami jakie same popełniły.Ale takie od wieków są koleje losu że starsi mówią a młodzi ich nie słuchają.Życzę wszystkim dobrego myślenia lecz dopiero za 20 lat.
 • sf 06-07-2014 g. 14:39:28
  Brawo - ale do kogo to może dotrzeć? Jesteśmy zbyt wsiebni i to w rónych wymiarach!
 • Malgosia 12-12-2016 g. 02:10:21
  Skoro byla pani w Ba zylice to mysle ze na Mszy sw i moze przyjmowala pani cialo Pana Jezusa to baaaaaaaardzo sie dziwie ze nie podpisala sie pani pod ta deklaracja. Bez wzgledu na wiek Zna pewnie pani 10 przykazan Bozych i jednp z nich Mowi wyraznie Nie zabijaj . nie ma tam wzmianki o wieku . niech sie nigdy nie zdarzy pani zabic. Wlasne dziecko !!!!!!!!
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre:

Przeszukaj serwis