Rondo Babka / Radosława - pod Arkadią - nowe oznaczenia pasów ruchu, rewolucjaRondo Zgrupowania AK Radosław dawne Babka

Rondo Babka z lotu ptaka

Rondo Babka z lotu ptaka
Komentarze
 • postrzelony na tym rondzie 07-07-2011 g. 22:55:48
  Idealne miejsce dla wymuszających z ubezpieczalni - jak mają już przytarty prawy bok. Instrukcja jak działają!!! Wjeżdza delikwent wewnętrznym pasem ( jadący prosto i skręcający w lewo)od Klifu i jedzie jak prowadzi wyrysowana droga w stronę Wisłostrady przy końcu zamyka oczy huk i jest zarobiony. Nie ma siły zawsze się ktoś znajdzie kto pomyśli, że jeżdzi się tu jak na rondzie i na pewniaka skręci ze środkowego pasa w stronę Arkadii. Szczególnie jak pada deszcz nie widać linii na jezdni - ja miałem taką sytuację, na pewniaka skręciłem i padłem ofiarą naciągaczy - nic im nie udowodnisz. To tylko może się zdarzyć w Polsce !!! Przestrzegam
 • idea 07-07-2011 g. 22:59:27
  że wymyślą takie bardzo dobre rozwiązanie na zarabianie kasy dla policji , ubezpieczalni , serwisów itd. Ja też miałem tam stłuczkę ,a Policja mówiła że są tam 2,3 kolizje dziennie.
 • Arbiter 08-07-2011 g. 23:01:44
  Jadąc od KLifa nie możesz jechać do Arkadii ze środkowego pasa, bo do arkadii to trzeci zjazd czyli w lewo. A środokowy w prawo i na wprost. Więc popełniłeś błąd zajmując ten pas.
 • postrzelony na tym rondzie 11-07-2011 g. 15:08:13
  na środkowym jest przerywana linia po prawej stronie i możesz skręcić do Arkadii jadąć od Klifu upewniając się że nic nie jedzie z lewej strony.
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre:

Przeszukaj serwis